Stránky jednoho nadšence pro hadráplány....

Vítejte na BRŤKOVĚ webu :O)

Brťkův web je malá soukromá stránka jednoho nadšence pro tří a čtyř-kolá vozítka známá jako hadrolet, hadraplán, Vrchní prchni ....., čili VELOREX, jimž pod názvem OS-KAR vdechli život konstruktéři bratři František a Mojmír Stránští.

Ale snad nejen o tom bude časem tento web, protože krom nich jsou mojí zálibou hudba, život v akváriích. Dále auto a motoveteráni a příroda, jež rád fotím.

Webovou adresu jsem zvolil jako poctu "jménu" mého prvního hadroletu - Rudolfa 16/350 z r. 1964 :o).

 

 

 

 

Queen + Paul Rogers přijedou opět do Prahy!

Po třech a půl letech od prvního koncertu a téměř po deseti letech od koncertu Briana Maye v malé sportovní hale 

zahrají opět v Sazka Areně, 31.10.2008 a o den později zakončí tour koncertem ve Vídni.

 

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost!

více na https://www.sazkaticket.cz/?ArtCateg=11&art=480 

 

odkaz na plakát tour    www.sazkaticket.cz/ed/transfer/pictures/394.JPG

  

Novinky

11.04.2013 21:48

Nová sekce, úpravy webu

Přidána nová sekce - Velorex blog - kde jsou uváděny postupně technické informace a souhrny o pružinách do sedaček, kyvek, můj blešák atd. ....   Postupně snad dojde k dopracování a oživení mého webu.
14.07.2009 00:09

V podkroví se pomalu pracuje

v Blogu jsou v sekci Podkroví přidány novější fotografie.   velorexrudolf.webnode.cz/podkrovi/
21.12.2008 01:00

budou krbová kamna

a tyto jsem objednal "k vánocům" www.saey.cz/?stranka=kamna-na-drevo&produkt=11
14.07.2008 11:40

Výroba repliky unikátního štítku VELOREX

    Do sekce Blog byl přidán nový článek - anketa k výrobě repliky dobového štítku VELOREX.   Přímý odkaz na článek zde:
16.05.2008 11:38

Zápisky ze stavby

Loni jsem byl na dovolené v Rumunském Banátu u krajanů, letos mne čeká MALTA s malým "M" . Do Blogu začínám psát zápisky z rekonstrukce podkroví, kam bych se rád koncem roku nastěhoval.  Více zde :
16.05.2008 00:00

Informace pro návštěvníky

Stránky jsou v současnosti ve výstavbě, učím se :). ----------------------- Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou...
07.03.2008 16:43

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...

Štítky

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode